Bezdrátová sluchátka nám v poslední době padají v ceně opravdu nehorázně a pořídit si nějaký slušně vybavený kousek velké značky není žádným problémem. A většina velkých značek má jako „bokovku“ výrobu vlastních TWS sluchátek, takže se dostane skoro na všechny fanoušky. Dnes tak určitě potěšíme fanoušky čínského Lenova, protože ano, i tento technologický obr už nějaký ten pátek produkuje vlastní audio produkty. Lenovo LivePods LP40 jsou navíc k mání na e-shopu Cafago za velmi příznivou cenu, takže možná by stály za hřích.

Lenovo LivePods LP40 jsou semi-in-ear sluchátka s poměrně krátkou „stopkou“ a tvůrci se jako obvykle zaklínají perfektní ergonomií a pohodlností nošení. Zákazník dostane i velmi slibnou kvalitu zvuku, protože 13mm drivery nejsou žádná ořezávátka. Samozřejmostí je TWS technologie a moderní připojení pomocí Bluetooth 5.0, ale Lenovo slibuje i velmi nízkou latenci na herní vyžití. Potěší i voděodolnost sluchátek a také slušnou výdrž na baterii, podpořenou i nabíjecím 300 mAh boxem s USB Type-C portem. Ten je navíc poměrně titěrný a váží jen pouhých 25 g.

Vybrat si můžete z bílé nebo černé barvy sluchátek a e-shop Cafago samozřejmě nabízí dopravu zdarma. Dokonce i rychlejší Duty Free shipping, i když vzhledem k ceně si s proclením dělat starosti opravdu nemusíte. Lenovo LivePods LP40 jsou totiž k mání jen za 11.38 euro v bleskových prodejích a velkou díru do rozpočtu vám tak neudělají. A ještě jich pár kousků zbývá…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.