Za chvíli už to bude skoro rok, co jsme se nechali zavřít do stále obnovované karantény a najednou tak půlka národa měla doma moře času. Tedy pokud ho nestrávila učením ratolestí a následným neodvratným alkoholismem. Ti kreativnější se pak vrhli na nové koníčky a rázem tak stouply prodeje třeba 3D tiskáren. Ale zajímavých technologických vymožeností je samozřejmě k dostání mnohem více a popularitu si zvedlo třeba i gravírování, čili ozdobné rytí. A právě k tomu pro vás dnes máme výbornou gravírovačku Alfawise C50, navíc se slevovým kupónem z e-shopu Gearbest.

Gravírovačka Alfawise C50 je vybavena poměrně silným 1600mW laserem, takže se nebojí rytí na opravdu širokou škálu materiálů. Včetně dřeva, keramiky, plastu, gumy nebo kovových nátěrových vrstev. S rycím rozlišením 508 dpi bude obrázek i hezky k světu a maximální rozměry rytiny jsou pak 98 x 88 mm. Gravírovačka je navíc příjemně kompaktní a skladná a výdrž laseru by měla dosahovat až 10.000 hodin. Kromě rytí ho navíc můžete využít i na řezání podporovaných materiálů. Potěší i vestavěný gyroskop, který hlídá správný náklon věci. Podporovány jsou systémy Windows, iOS a Android, přičemž je k dispozici i telefonní aplikace.

V balení dostanete jako bonus i ochranné brýle, abyste snad náhodou nějakým omylem nepřišli k úrazu. Se slevovým kupónem ALFAWISEC50 je tato malá šikovná domácí gravírovačka dočasně k mání na Gearbestu jen za 149.99 dolarů. Akce platí do konce ledna a za malý poplatek e-shop nabízí i speciální doručení bez nutnosti celních obezliček a doplatků.