Už jen dva dny zbývají do oficiálního představení prémiového telefonu Vivo X60 Pro Plus. K představení dojde v Číně a tento model bude tím nejvýkonnějším z celé řady X60. To zejména proto, že bude osazen procesorem Snapdragon 888. Také další parametry budou špičkové a na některé z nich se výrobce snaží upozornit těsně před prezentací.

Jednou z hlavních atrakcí chystaného telefonu Vivo X60 Pro Plus bude bezesporu zadní fotoaparát. Kromě oficiální upoutávky kvalitní foto výbavu avizuje i známý tipař Digital Chat Station. Hlavní fotoaparát bude mít čtyři snímače z nichž první dva budou mít vysoké rozlišení. Primární senzor Samsung Isocell GN1 má 50 Mpix a světelnost f/1.6. Druhý senzor má 48 Mpix a jde o super širokoúhlý objektiv s gimbalovou stabilizací. Tyto dva velké senzory doplní 5× periskopický teleobjektiv a portrétní snímač. Snímače budou vybaveny optikou Zeiss a celý modul krycím sklem s technologií Zeiss T. Přidáno by mělo být i laserové ostření.

Příznivci mobilní fotografie by i tedy měli přijít na své. Kromě špičkového fotoaparátu dostanou i výkonný telefon s vlajkovým procesorem, který doplní dvě paměťové konfigurace. Konkrétně by mělo jít o 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště a 12 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti. Dále se mluví o 6,56 palcovém AMOLED displeji s obnovovací frekvencí 120 Hz. Model X60 Pro Plus by měl také podporovat rychlé nabíjení s výkonem 55 W. Telefon bude nabízen v barvě tmavě modré a oranžové. Cena zatím není známa.