I v dnešní době, kdy trhem hýbou super výkonné 5G telefony, se stále ve světě prodá obří množství takzvaných „hloupých“ telefonů. Pro velkou část světové populace jsou totiž stále primární „přežité“ funkce jako volání a textové zprávy. Zbytek už je pak jen přidanou hodnotou. A právě na takové uživatele cílí nový kousek značky Ulefone, který je ale samozřejmě věrný tradicím a nabídne také plně odolné zpracování a dlouhou výdrž baterie. Navíc nebude zbrusu nový Ulefone Armor Mini 2 rozhodně ani příliš drahý.

Těšit se tak můžeme na klasické skoro nezničitelné zpracování a certifikaci IP68, takže se telefon nezalekne žádného nepříznivého prostředí. Výbava je ale samozřejmě jen základní a zahrnuje tak třeba 2.4-palcový QVGA displej, procesor Mediatek MT6261D nebo 0.3 Mpx kamerku. To asi žádného náročného uživatele nenadchne, ale co třeba takových 19 dnů stand-by výdrže vestavěné 2100 mAh baterie ? Telefon umí také třeba FM rádio, má dual SIM sloty a do divočiny se hodí samozřejmě i dvojice hardwarových tlačítek pro svítilnu nebo SOS přivolání pomoci.

Pokud tedy vyžadujete jen základní funkce klasického telefonu, tak se vám tenhle odolný „prcek“ bude určitě líbit. Může se hodit jako ideální telefon pro neposedné ratolesti či pomalejší seniory, případně jako záložní přístroj pro výlety do divočiny. Podle oficiálních zdrojů bude cena Ulefone Armor Mini 2 nastavena jen na 49.99 dolarů a rozhodně vám tak rodinný rozpočet moc nenabourá. Více o tomto kousku samozřejmě jako obvykle najdete na oficiálních stránkách značky.