Značka CReality už je určitě známá všem fanouškům a milovníkům 3D tisku. Jejich modely se vyznačují velmi dobrými parametry a také obvykle extrémně dostupnou cenou, takže se hodí i pro začátečníky. A dnes máme další zajímavou slevovou akci právě na dvojici produktů od tohoto výrobce. Vše hezky přímo z českého skladu Aliexpressu, takže odpadají veškeré starosti s dopravou či doplatky. Jde tak o ideální možnost se také pořádně vrhnout na tak bohulibý koníček, jakým je 3D tisk.

Začněme jednou z těch nejlevnějších 3D tiskáren z jejich nabídky, v podobě Creality Ender-3 V2. Tato inovovaná verze klasického modelu se může pochlubit mnohem tišším provozem, mosaznou tryskou, novým systémem utahovaní a vyvažování desky nebo integrovaným úložištěm na nářadí. A kromě toho samozřejmě i barevným displejem, maximálními tiskovými rozměry 220x220x250 mm a pokročilými funkcemi. Jako DIY kit si ji pak samozřejmě i sami sestavíte. Obchod má také instantní 8% slevu pro každého a tak je cena pouhých 238.38 dolarů.

 

Pro náročnější je pak určen masivnější model Creality Ender-3 Max. Ten nabídne 300x300x340 mm tiskové plochy, nový systém vybalancování ramen, tichý 350W zdroj s dvojicí větráku, modulární pracovní desku z karborundového skla, 3.5-palcový barevný displej a spoustu dalších vymožeností. Podporován je samozřejmě tisk s využitím mnoha typů tiskových strun a dojde i na jejich automatickou detekci a navázání při přerušení. V akci je pak tento kousek k mání jen za 284 dolarů.