Telefony řady Xiaomi Mi Mix byly u uživatelů poměrně dost oblíbené. V této chvíli mluvíme v minulém čase, protože poslední model Mi Mix 3 byl vydán v roce 2018. Pravda, na začátku roku byla uvedena ještě i 5G verze tohoto stroje a od té doby stále čekáme na dalšího zástupce této produktové řady. O Xiaomi Mi Mix 4 se tak už přes dva roky pouze spekuluje a jeho představení se neustále posouvá.

Loni v květnu/máji se zdálo, že se blýská na lepší časy a model Xiaomi Mi Mix 4 už opravdu bude představen. Dokonce se spekulovalo i o tom, že nebude uveden jen jeden telefon, ale rovnou celá řada. Pokud tedy za řadu považujeme dva přístroje. Jak jistě všichni víme, ani v loňském roce nebyl Mi Mix 4 představen.

Máme tu ale další rok a s ním i nové zvěsti o představení Xiaomi Mi Mix 4. Před dvěma dny rozpitvali pánové z XDA Developers zdrojový kód MIUI 13 a zjistili, že mezi telefony, které by tuto verzi nadstavby měly dostat je i dlouho očekávaný Mi Mix 4. I z toho důvodu se spekuluje o tom, že nová verze MIUI bude debutovat právě v Mi Mix 4. Nejnovější zvěsti na čínské síti také operují s tím, že letos bychom se už konečně měli dočkat dalšího telefonu Mi Mix. Údajně by měl být vydán s kamerou pod displejem. Xiaomi totiž oznámila, že letos bude mít tuto technologii připravenu pro masovou výrobu. S modelem Mi Mix 4 bychom ale neměli počítat nějak extra brzy. Podle všeho bude představen až poté, co bude na trhu telefon Xiaomi Mi 11 Pro. Uvažujme pro jistotu o tom, že Mi Mix 4 by mohl být na světě až v druhé polovině roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.