Těsně před koncem loňského roku značka Vivo slavnostně představila řadu telefonů Vivo X60. V této sérii jsme se dočkali dvou modelů, a to Vivo X60 a X60 Pro, které pohání procesor Exynos 1080 z dílen Samsungu. Zároveň šlo o první telefony s tímto čipsetem. Už na představovačce výrobce avizoval, že připravují ještě třetí přístroj, Vivo X60 Pro Plus. Jde o vlajkový stroj, který se spolehne na procesor Snapdragon 888.

Můžeme se tedy těšit na další vlajkovou loď, ale termín vydání Vivo X60 Pro Plus byl do dnešního dne jen odhadován. Vědělo se sice, že telefon bude uveden v průběhu ledna/januára, konkrétní datum ale chybělo. Nyní je na čínské síti k vidění upoutávka, podle které je termín představení stanoven na 21. ledna. Telefon bude představen v Číně v 19:30 tamního času. Nic víc se z teaseru nedozvíme, takže se na informace o parametrech opět musíme spolehnout na známé tipaře.

Jeden z nich tvrdí, že model X60 Pro Plus bude mít 6,56 palcový AMOLED displej se stejným designem jako mají jeho starší sourozenci. Rozlišení obrazovky by mělo být FullHD+ a obnovovací frekvence by měla dosáhnout na 120 Hz. Do displeje bude integrován i snímač otisků. Tipař se zmiňuje i o rychlém nabíjení s výkonem 55 W a primárním 50 MPix senzoru hlavního fotoaparátu. V rámci kombinace pamětí bychom mohli počítat se dvěma verzemi, a to 8 GB/128 GB a 12 GB/256 GB.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.