Značka Realme se loni stala hbitou rybou ve vodách mobilních technologií. Její telefony se prodávají nad míru dobře a podobně je na tom i s nositelnostmi. Své první chytré hodinky značka představila loni v květnu/máji a v listopadu /novembri je následovaly modely Watch S a Watch S Pro s velmi slušnými parametry a zajímavou cenou. Letos chce značka na loňské modely navázat hodinkami Realme Watch 2 a Watch 2 Pro. Ty by měly být druhou generací úplně prvního chronometru Realme.

Existenci hodinek Realme Watch 2 a Watch 2 Pro neoficiálně potvrdil na Twitteru uživatel the_tech_guy. Ten se dostal do kódu aplikace Realme Link, která funguje jako rozbočovač pro všechna připojená Realme zařízení. Nu a ve zdrojovém kódu našel informaci o chystaných hodinkách. Samozřejmě jde jen o potvrzení toho, že hodinky existují, takže na další informace si momentálně musíme nechat zajít chuť.

Ovšem je velmi pravděpodobné, že když už nyní jsou v kódu aplikace informace o těchto hodinkách, mohlo by na jejich představení dojít už brzy. Nicméně značka Realme zatím na síť nepustila žádné info, že by chystala jejich uvedení. Přesto, pokud skutečně půjde o nástupce loňských hodinek, mohli bychom čekat nějaká ta vylepšení, ať už v rámci designu nebo nových funkcí. A samozřejmě i zajímavé ceny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.