Kola a koloběžky samozřejmě patří už dlouhá léta k nejoblíbenějším sportovním dopravním prostředkům, ale moderní lenost už také vystrčila růžky. Dnes už nestačí mít klasický model poháněný silou vašich nohou, ale raději hned kousek s elektrickým motorkem. Samozřejmě jde o velmi pohodlné a flexibilní řešení, protože ne vždy se člověku chce a mnozí jsou často navíc limitování svým chatrným fyzickým fondem. Podobná kratochvíle navíc ani nemusí být nic extra drahého, jak nám dnes chce dokázat třeba e-bike Dohiker z nabídky bleskových prodejů e-shopu Gearbest.

E-bike Dohiker je navíc elektrokolem skládacím, takže není problém ho v kompaktním stavu nacpat třeba do kufru auta nebo vyvézt ve výtahu. Rám kola je z lehké slitiny Magnalium a kolo má výškově nastavitelná jak řídítka, tak i sedátko. Maximální nosnost je pak 120 kg, takže i některé menší velryby mezi námi se nemusí obávat. Motorek s výkonem 250W zvládne rychlosti až 25 km/h a vystoupá až 25° kopce. Výměnná 7.5Ah baterie pak na jedno nabití vydrží 35-45 km dojezdu. Vehikl má také dvojitý systém brzd, tlumiče na 16-palcových kolech, přední a zadní světla nebo digitální LCD displej.

Vše pak dorazí skoro plně sestavené, na Vás pak zůstane jen instalace pedálů. Tento e-bike je navíc skladem v polském Gearbestu, takže se nemusíte trápit žádnými doplatky a problematickou dopravou. Na výběr máte z černé nebo šedé varianty kola a cena v bleskových prodejích klesla až na parádních 579 dolarů. To je za velmi solidně vybavený e-bike v podstatě zadarmo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.