Podobně jako několik dalších výrobců se i společnost Asus připravuje na vydání svého herního stroje ROG Phone 4. Dalo by se říct, že je už nejvyšší čas, protože konkurence, jako je například Black Shark už začíná na síť vypouštět první informace o chystaném herním stroji Black Shark 4. Dost možná i proto Asus také rozjíždí své promo.

Propagaci odstartovala společnost Asus dnes na čínském Weibo první upoutávkou. Nedozvíme se nic konkrétního o parametrech chystaného herního stroje, ale marketingovým jazykem nám výrobce slibuje skvělý herní zážitek a neomezené možnosti při hraní her. Teaseru dominuje velký obrázek čelního panelu telefonu s minimálními rámečky a mírně širší bradou. Hvězdné nebe na pozadí by mohlo symbolizovat ony neomezené herní možnosti.

Pravda je ta, že tato upoutávka o telefonu příliš neprozradí. Ovšem očekává se, že nový ROG Phone bude mít vyšší poměr stran obrazovky než měl jeho předchůdce ROG Phone 3. Ten byl v tomto případě 19,5:9. Samozřejmě se také čeká, že v rámci procesoru nesáhne Asus po něčem méně výkonném než je Snapdragon 888. A čekat bychom mohli i minimálně 8 GB operační paměti. Jistotou by měl být také systém Android 11. Tipovat další parametry by bylo na úrovni věštění z křišťálové koule. Ale vzhledem k tomu, že jde o první upoutávku, kterou Asus poslal do světa, počítáme s tím, že další informace přijdou brzy.