Dostupnost domácích 3D tiskáren už dávno není jen sci-fi snem a díky nástupu levných čínských kousků si můžete dopřát za pár tisíc něco, co ještě nedávno chtělo vysázet na dřevo malé jmění. K tomu samozřejmě přispívají i DIY (Do It Yourself) tiskárny, které si musíte sestavit a vybalancovat sami. Jednou takovou je i Creality Ender-3 Pro a my pro vás na ni dnes máme akční nabídku z e-shopu Gearbest. Navíc se slevovým kupónem a hezky pohodlně z českého skladu.

Creality Ender-3 Pro je právě takovou 3D tiskárnou, která vám dorazí v rozebraném stavu a vy si ji tak musíte sami sestavit. Může však nabídnout velice slušné parametry například s hlavicí MK-10, přesností tisku ±0.1 mm, pracovní tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a podporou celé řady 1.75 mm tiskových strun (tzv. filamentů). Nová technologie magnetického přichycení pak řeší často problematické odstraňování již hotového 3D modelu a rychlé zahřívání na 110℃ v pouhých 5 minutách je také velmi pozitivním číslem pro nadšené modeláře.

Jde opravdu o velmi dobrý kousek a každý zájemce o 3D tisk by tak měl automaticky zbystřit slechy. Navíc pro naše čtenáře máme slevový kupón G5D9A7798A953000, který srazí cenu až na příjemných 180 dolarů. A díky zmíněnému doručení přímo z českého skladu Gearbestu půjde vše jako na drátkách a nebudete se muset zalamovat ani s nějakými doplatky. Takže jen samá pozitiva a životní jistoty.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.