Společnost Oppo v roce 2018 reinkarnovala svou řadu Find X, takže po předchozích modelech bychom se měli i letos dočkat nových přírůstků v této řadě. První zvěsti o těchto telefonech se objevují od konce loňského roku, takže víme, že v přípravách by měly být dva modely, Find X3 a Oppo Find X3 Pro. I když výrobce obě verze v minulosti vybavil velmi dobrými parametry, Pro verze je tou zajímavější. A to by mělo zřejmě platit i letos.

Něco málo o parametrech modelu Oppo Find X3 Pro už víme. Loni totiž tyto odhady zveřejnil známý tipař Evan Blass. A zhruba po měsíci opět nahlédneme na jeho stránky, abychom se podívali na to, jak by mohl tento telefon vypadat. Na snímcích, které Blass zveřejnil, zaujme především design zadního panelu, respektive modulu hlavního fotoaparátu. Design je unikátní, ale ne každému se zřejmě bude líbit.

Mohlo by se zdát, že vzhled modulu tak trochu připomíná fotoaparát telefonu iPhone 12 Pro Max. Tedy hlavně tím, že modul poměrně dost vystupuje nad zadní panel. Ovšem v případě Find X3 Pro nejde o vystupující rámeček kolem kamery. Modul je totiž uložen na jakémsi „hrbolu“ nebo „bouli“. Vzhled je to prostě zvláštní. Snímače v modulu by měly být čtyři s rozlišením dvakrát 50 MPix, 13 MPix a 3 MPix. Kromě toho můžeme na snímcích vidět zakřivený displej, který bude pravděpodobně typu AMOLED. Měl by mít podle Blasse úhlopříčku 6,7 palce s rozlišením QHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.