Včera jsme publikovali nabídku slevové akce jednoho velmi zajímavého univerzálního USB flash disku, který rozhodně stojí za hřích. A dnes s velmi podobnou nabídkou toho stejného produktu přispěchala i konkurence z Cafago, takže pro klid duše ještě zveřejníme i jejich alternativu. Co kdyby třeba někdo měl zájem a preferoval právě tento e-shop… Každopádně jde o model flash disku yvonne Y40D a hodit se bude díky nápaditému designu opravdu skoro každému

Tento USB disk totiž netrpí slabinou všemožných USB příbuzných, kterou je nekompatibilita paměťového konektoru. V dnešní době totiž stále ještě neexistuje plně unifikovaný konektor technologických zařízení a tak se setkáte jak s klasickým USB-A, tak i micro USB nebo USB Type-C. Tedy pokud nepočítáme ještě zcela nesmyslný a mimózní jablečný Lightning. USB flash disk yvonne Y40D tak má pro jistotu zmíněné USB porty všechny tři a uživatel si tak může vybrat. Rychlosti pak jsou podle standardu USB 3.0, tedy poměrně svižné. Tělo s otočným konektorem je navíc vyztuženo kovem a je odolné proti poškrábání.

V nabídce bleskových prodejů na Cafago jsou sice i menší kapacity, ale jedinou, která má v dnešní době smysl je stejně 128 GB varianta. Ta přijde jen na velmi hezkých 16.99 euro a na výběr máte z černé nebo bílé barevné varianty. Takže pokud vám momentálně chybí ke štěstí univerzální rychlá „fleška“ za skvělé peníze, tak se na tuto nabídku určitě mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.