Na dnešní den si svou představovačku naplánovala také společnost Meizu. Podobně jako OnePlus představil svůj první fitness náramek i Meizu uvedlo svá první skutečně bezdrátová sluchátka Meizu Pop Pro. Nositelnosti se totiž už nějakou dobu velmi dobře prodávají, takže je potřeba toho využít. Nová Meizu sluchátka navazují na modely Pop 2 a Pop 2s, které byly představeny v roce 2018. Tedy alespoň co se názvu týče.

Hlavní parametry a cena

Letmý pohled na sluchátka Meizu Pop Pro nenechá nikoho na pochybách, kde výrobce čerpal inspiraci v rámci designu. Takže pokud i vám sluchátka vzhledem připomínají AirPods Pro, není to podobnost čistě náhodná. Designově podobný je i nabíjecí box, který má na boku tlačítko pro zapnutí, na přední straně indikátor stavu nabití baterie a dole port USB-C.

Nová sluchátka podporují technologii pro aktivní potlačení okolního šumu. Výrobce tvrdí, že díky technologii trojité hybridní redukce šumu by měl být hluk snížen až o 35 decibelů. Technologie dokáže detekovat hluk ve všech běžných situacích jako je hluk na ulici nebo v metru. Inteligentní algoritmus zas dokáže potlačit a odfiltrovat šum při telefonických hovorech.

Pro kvalitní reprodukci zvuku jsou sluchátka vybavena 10 mm kompozitní membránou. Ta vylepšuje středy a posiluje basy. Mezi funkcemi najdeme například připojení jedním kliknutím po vyjmutí sluchátek z nabíjecího boxu. Po vytažení sluchátek z uší se přenos zvuku automaticky zastaví a po opětovném nasazení spustí. Pokud jde o výdrž baterie, tak ta by měla přežít 6,5 hodiny běžného používání a nebo 4 hodiny používání s aktivovanou redukcí šumu. V kombinaci s občasným uložením do nabíjecího boxu by se měla výdrž zvednout až na 20 hodin. Cena sluchátek Meizu Pop Pro je nastavena na 499 jüanů, což je zhruba 77 dolarů. Prodeje začínají zítra.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.