Loni v březnu/marci byly představeny dva herní stroje Black Shark 3 a 3 Pro. Šlo o telefony s vlajkovými parametry, které poháněl procesor Snapdragon 865. Rok utekl jako voda a pomalu je tu čas na jejich nástupce Black Shark 4. Tento obchodní název potvrdil samotný výrobce na čerstvě vydané upoutávce.

Ta navazuje na slova šéfa Black Shark, který se nechal v minulém týdnu slyšet, že telefon Black Shark 4 bude velmi výkonné a nepřemožitelné zařízení. Je proto víc než pravděpodobné, že telefon bude pohánět vlajkový Snapdragon 888. Konec konců i loňské modely používaly prémiový čipset z dílen Qualcomm. Samozřejmě na vysoký výkon telefonu odkazuje i teaser. Na něm najdeme také info o kapacitě baterie, která by měla dosáhnout na 4500 mAh. Je dále potvrzeno i super rychlé nabíjení s výkonem 120 W. Tato nabíjecí technologie by měla baterii plně nabít za méně než 15 minut.

Tolik tedy zprávy o parametrech, které byly zatím odhaleny. Ostatní specifikace herního telefonu Black Shark 4 ale zůstávají v utajení. Nevíme ani to, zda výrobce stejně jako loni vydá dvě verze, tedy tu standardní a Pro verzi. Termín představení také není znám. Ovšem vzhledem k tomu, že výrobce už nyní začíná o telefonu hovořit, je možné, že bude představen dříve než loňská generace. Tipnout bychom si proto mohli na uvedení na začátku příštího měsíce. Zda je náš odhad správný poznáme podle toho s jakou rychlostí budou odtajňovány další informace o specifikacích.