Asi není třeba znovu připomínat, že společnost Samsung už za pár dnů představí svou vlajkovou řadu Galaxy S21. Na tyto telefony se těší hromada fanoušků společnosti. Je ale možná dobré vědět, že výrobce pracuje i na přístrojích, které by svou cenou mohli zaujmout i ty, pro které je právě nižší cena důležitá. Navíc v době pandemie koronaviru by levnější stroje mohly být daleko populárnější, než drahé vlajky. Všichni se snaží šetřit kde se dá. Mezi nejlevnější modely by měl patřit Samsung Galaxy A32. Jeho první rendery se nyní objevily na síti.

Mělo by údajně jít o oficiální rendery telefonu Samsung Galaxy A32 a sdílí je stránky Winfuture. Pojďme se tedy mrknout na to, jak by telefon mohl vypadat. Design samotný naznačuje, že půjde o poněkud levnější zařízení. Kolem displeje jsou mírně širší rámečky a brada taky není zrovna nejužší. Ve středu horní části obrazovky je kapkovitý výřez pro přední kameru. Proslýchá se, že čelní panel bude typu LCD a bude mít úhlopříčku 6,5 palce. Proto bude snímač otisků uložen na hraně telefonu.

Pokud jste příznivci elegantního vzhledu zadního panelu, tak v tomto případě budete možná zklamáni. Alespoň podle těchto renderů musíme zapomenout na nějaký ucelený vzhled modulu hlavního fotoaparátu. Ten je totiž volně ložen v levé horní části zad. Sestává ze tří samostatných snímačů. Vedle nich napravo je, opět samostatně, uložen čtvrtý snímač a pod ním LED blesk. Zadaní panel by měl být polykarbonátový. Očekává se, že telefon bude pohánět procesor Dimensity 720 s podporou 5G. Doplnit by jej měly 4 GB RAM a 64/128 GB interní paměti. Baterie by měla mít kapacitu 5000 mAh s 15 W nabíjením.