Korejský Samsung chystá svoji první letošní obří představovačku na 14. ledna a fandové se tak už klepou nadšením. Prvenství s použitím Snapdragonu 888 jim sice vyfoukli Xiaomi s Mi 11, ale ti zatím nevychytali globální dostupnost. Takže se Samsungy řady Galaxy S21 stanou na některých trzích prvními reálně dostupnými modely s tímto procesorem. Tedy kromě nešťastníků s Exynosem 2100, což bude asi opět případ i našeho trhu. Ale nebojte, čínské obchody už mají pro ty nedočkavé nabídku Galaxy S21 Plus a Ultra už dnes !

Tedy pokud vám nevadí pořídit si falešnou napodobeninu těchto telefonů, i když určitě za rozhodně nižší ceny než originál. Čínsky server iFeng totiž přinesl informace, že už se na trhu vyskytují velmi zdařilé padělky právě dvou nejvyšších verzí připravovaných Samsungu. Publikovali navíc i dvě fotografie těchto padělků, které opravdu na první pohled vypadají přesně jako dosud zveřejněné rendery. Drobné odlišnosti jako velikost loga nebo roztažení zadního modulu fotoaparátu sice k najití jsou, ale laik si jich asi jen tak nevšimne.

Zásadní rozdíl se ale určitě bude skrývat pod kapotou, protože tam hardware nebude ani vzdáleně připomínat originál. Čínské zdroje bohužel neuvádí konkrétní informace o použitém „železe“, protože bychom se určitě pobavili, případně zhrozili. Každopádně si raději počkejme na ty opravdové Galaxy S21 Plus či Ultra a raději si při nákupech na lehce obskurních čínských serverech dejte pozor.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.