Za poslední rok nám nabídka bezdrátových TWS sluchátek opravdu pořádně nabobtnala a výběr je tak opravdu nepřeberný. Se svojí troškou do mlýna samozřejmě přispěly velké značky výrobců telefonů, takže fanoušci mají možnost si pořídit i audio vybavení s jejich logem. Dnes tak máme možnost potěšit všechny fandy čínského Lenova, protože na e-shopu Cafago vypukly předprodeje nového modelu TWS sluchátek Lenovo XT89. A jako obvykle za velmi příznivé ceny, takže se tato nabídka hodí i těm, co mají po vánocích hluboko do kapsy.

V případě Lenovo XT89 se jedná o TWS sluchátka s „packami“ ve stylu designu Apple Airpods. Nabídnou slušný zvuk díky 10 mm driverům a tvůrci slibují i nízkou latenci pro herní využití. Samozřejmostí je pak vestavěný mikrofon a moderní Bluetooth 5.0 připojení už je dnes také standardem. Dotykové ovládání taktéž a u podobných sluchátek jsme zvyklí už i na certifikaci IPX5. Vestavěné 40 mAh baterie by měly vydržet zhruba 3.5 hodiny přehrávání a výdrž pak pomůže prodloužit i dodávaný 300 mAh dobíjecí box. Ten potěší i USB Type-C konektorem.

Na výběr máte u sluchátek Lenovo X89 z bílé nebo černé barevné varianty a předprodejová cena na e-shopu Cafago byla stanovena jen na pouhých 11.65 euro. To opravdu není nic extra drahého a zájemci o levná solidní sluchátka tak mohou začít objednávat. Odeslání zásilek by pak mělo proběhnout 21. ledna, takže čekací lhůta také není z nejvyšších.