Telefony řady Oppo Find X vždy patřily k tomu nejlepšímu, co značka po několik let uvádí na trh. A po loňských modelech Find X2, bychom se v prvním čtvrtletí letošního roku měli dočkat modelů Oppo Find X3 a Find X3 Pro. Někteří z tipařů už koncem loňského roku odhadovali hlavní parametry Pro verze, ale ani specifikace standardní verze nebudou rozhodně k zahození. Navíc podle výsledků z benchmarkových testů Antutu víme, že telefony budou mít výkonu na rozdávání.

Včera se totiž na čínské síti objevil screen Antutu výpisu s výsledky telefonu s kódovým označením Oppo PEEM00. Není zcela zřejmé, zda jde o Oppo Find X3 a nebo o Find X3 Pro, ale skóre je ohromující. Do včerejška držel rekordní výsledek dosud nevydaný telefon iQOO 7 s více než 752 tisíci body. Nyní ho překonává telefon z řady Find X3, který získal 771491 bodů. Jde dokonce o úplně nejvyšší skóre, které bylo zaznamenáno u telefonů testovaných s procesorem Snapdragon 888. Samozřejmě musíme brát v potaz, že jde o syntetické testy.

O chystaných telefonech Oppo Find X3 se zatím moc neví. Je pravda, že v tomto článku jsme vám nabídli stručný souhrn odhadovaných parametrů Pro verze, ale parametry standardního modelu jsou stále v utajení. Očekává se ale, že budou do určité míry podobné těm, které bude mít i Pro verze. Snad jediné, o čem se v souvislosti s Find X3 nedávno mluvilo byla nová technologie “Full-path Color Management System”, která by měla mít u telefonů s Androidem světovou premiéru. Měla by nabídnout výrazné vylepšení zobrazení a hlavně autentickou a přesnou reprodukci barev.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.