Asi nikdo nepochybuje o tom, že mezi těmi výrobci, kteří letos jako první představí své nové vlajkové telefony bude i společnost Samsung. O jejich telefonech řady Galaxy S21 se mluví už skoro půl roku. A poměrně dlouho se očekává, že telefony budou představeny dřív, než bývá zvykem. V listopadu/novembri loňského roku se dokonce začalo spekulovat, že představení by mohlo proběhnout už v půlce ledna/januára. Přesný termín ale nebyl znám. To se stalo nyní, kdy je termín oficiálně potvrzen a na síti se objevily pozvánky na akci Samsung Galaxy Unpacked. Ta proběhne 14. ledna v 10:00 EST. Akce bude streamována na stránkách Samsung.com

Na akci Samsung Galaxy Unpacked budou představeny tři telefony, jmenovitě Galaxy S21, Galaxy S21 Plus a Galaxy S21 Ultra. Podle předchozích zvěstí a renderovaných snímků se očekává, že telefony budou mít nový design zadního panelu, respektive modulu hlavního fotoaparátu. Dále bychom se měli dočkat i několika barevných variant a mezi barvami by měla být fialová, šedá, bílá, růžová, stříbrná a černá.

Verze Galaxy S21 a Galaxy S21 Plus by měly mít 8 GB operační paměti a 128 GB případně 256 GB interního úložiště. Verze Galaxy S21 Ultra by měla dostat 12 GB RAM a až 512 GB vnitřní paměti podle toho, na kterém trhu bude nabízena. Tato verze by měla údajně podporovat i stylus S-Pen, který bude ale prodáván samostatně jako doplňkové příslušenství. Kromě telefonů se očekává také uvedení sluchátek Galaxy Buds Pro se špičkovými parametry.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.