První měsíc letošního roku se hned od začátku nese v duchu představovaček nových telefonů. A to samozřejmě nemluvíme výhradně o vlajkových lodích. Řada výrobců se snaží hned zkraje roku na sebe upozornit a přijít s nějakou novinkou. Mezi tyto výrobce patří i značka Realme. Ta je považována za ostrého dravce ve vodách mobilních technologií. Loni se jí dařilo víc než dobře a podobné ambice mají i pro letošek. Právě dnes na čínském Weibo potvrdil prezident čínské pobočky Realme, pan Xu Qi, že 7. ledna/januára představí nový telefon Realme V15.

Šéf čínského Realme také na Weibo sdílí několik snímků zadního i předního panelu modelu Realme V15. Rád by tím upozornil na to, že zadní panel má velmi atraktivní design, který je inspirován dekorativními japonskými kapříky Koi. Barevný panel doplní obdélníkový modul fotoaparátu se třemi snímači. Ten primární by měl mít 64 MPix.

Přestože pan Xu Qi ve svém příspěvku neuvedl žádné podobnosti o parametrech, lze očekávat, že půjde o další levný telefon s podporou 5G sítí, podobně jako tomu bylo například u loňského modelu Realme V5. Tipaři v tomto směru odhadují, že by jej mohl pohánět procesor Dimensity 800U a očekává se i podpora rychlého nabíjení s výkonem 50 W. Každopádně informace o tomto přístroji jsou úplně čerstvé a je velmi pravděpodobné, že další podrobnosti o jeho parametrech přijdou ještě před jeho uvedením.