O tom, že značka OnePlus už konečně finalizuje plány na vydání vlastních chytrých hodinek si cvrlikají už dlouho i vrabci na střechách. Termín jejich představení sice není jasně daný, ale rozhodně se jich v průběhu roku 2021 dočkáme. Podle všeho ale nejde o jediné nové chytré zařízení, které má firma výhledově v plánu. Objevily se totiž velmi důvěryhodně podložené zprávy, že se hned v prvním čtvrtletí dočkáme varianty chytrého náramku OnePlus. Ve světle posledních kroků značky a otevření dříve nedotčených kategorií výrobků vlastně ani nejde o žádné velké překvapení a mohlo by se tak jednat o snahu přitlačit konkurenci i zde.

Ale jednoduché to rozhodně mít nebudou, protože trhu s chytrými náramky dominuje Xiaomi se svými Mi Bandy a svůj podíl ukousnou i další značky jako Honor Band 6 a podobné. Podle dostupných informací by opět mělo jít o cenově velmi dostupný chytrý náramek s cenou maximálně kolem 40 dolarů a velmi solidní výbavou. Hovoří se samozřejmě o barevném OLED displeji a nadprůměrné kapacitě baterie. Nic konkrétního ale přesně známo není, takže si budeme muset počkat. Z jediného dostupného spekulativního renderu nového náramku to ale teoreticky vypadá, že by se mohlo jednat o přeznačenou variantu nedávného OPPO Band. To je vzhledem k blízkosti firem poměrně pravděpodobné, i když bychom asi raději viděli originální produkt.

Někteří analytici předpokládají, že by chytrý náramek OnePlus mohl debutovat na indickém trhu už někdy v lednu nebo v únoru. Na ty globální by se pak mohl podívat posléze, ale mělo by k tomu dojít ještě před představovačkou OnePlus 9. Ta je obecně odhadována někdy na březen, takže bychom se opravdu měli dočkat OnePlus náramku v prvním čtvrtletí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.