Období masivních vánočních úklidů už sice máme za sebou, ale pomalu abychom se chystali na ty novoroční. Dlouhé sváteční dny v kruhu rodinném a karanténou nad hlavou totiž pro naše domovy rozhodně nebyly procházkou růžovým sadem. A to ještě ani nemluvíme o výhledu domácích ohňostrojů po zákazu silvestrovského nočního vycházení. Takže se k normalizace vzhledu domova určitě bude hodit i nějaká ta technologická pomoc. A pokud ještě doma nemáte nějaký ten robotický vysavač nebo mop, tak vás možná zviklají dvě dnešní akční nabídky e-shopu Gearbest.

Oba modely jsou high-end pokročilé kusy s parádní výbavou a jako první si vezmeme na paškál model s poněkud komplikovaným označením Gobal SWDK ZDG300s. Ten se vymyká standardům už na první pohled, protože nejde o klasický kruhový design. Tvůrci raději zvolili čtvercový vzhled se zaoblenými rohy, aby se odlišili od vysavačů. Tento model je totiž pouze vytírací mop na hladké podlahy, ale nabídne toho opravdu hodně. Chytré vyhýbání překážkám s technologií VSLAM, automatické dobíjení, speciální vibrační technologie mopu samotného a ovládání skrze mobilní aplikaci. V akci je pak momentálně jen za 269.99 dolarů.

Druhým soutěžícím je pak už klasický univerzální vysavač s funkcí mopu, model 360 S7. Ten se bude snažit zaujmout laserovou navigací s LDS lidarem, SLAM algoritmem k vyhýbání překážkám nebo i hlasovým ovládáním podporujícím platformu Amazon Alexa. Sací výkon je plných 2000 Pa, chytrá nádržka na vodu pomůže dávkování při vytírání a vše lze samozřejmě plánovat a ovládat telefonními aplikacemi. Za zmínku stojí i velký 570 ml koš na prach a 150 ml nádržka na vodu, takže s úklidem pokryjete pořádný kus prostoru. A s kupónem GB-S702SDJ je teď vysavač v akci jen za 299.99 dolarů, navíc hezky jednoduše z polského skladu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.