Ještě jednou se dneska vrátíme ke včerejší představovačce společnosti Xiaomi, na které byl uveden vlajkový model Mi 11. Byť se očekávalo, že výrobce představí kromě standardní verze i verzi Xiaomi Mi 11 Pro, nestalo se tak. Ovšem už včera všichni tajně doufali, že Pro verze a nebo nějaká jinak pojmenovaná vyšší verze dorazí v příštím roce.

A protože víme, že čínští tipaři jsou stále ve střehu, zajdeme se podívat na Weibo, zda tam nenajdeme nějaké info o modelu Xiaomi Mi 11 Pro. Známý tipař Digital Chat Station nezklamal a hlásí, že i tento telefon je v přípravách. Uvádí také, že standardní verze Mi 11 bude, alespoň na čínském trhu, v prodeji od 1. ledna/januára 2021. Na Pro verzi si ale budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Tipař odhaduje, že tento telefon Xiaomi představí až po oslavách Nového lunárního roku. To by mělo být zhruba v polovině února/februára příštího roku. Přesný termín není, bohužel, znám.

A, samozřejmě, o parametrech Xiaomi Mi 11 Pro se taky nic neví. Lze předpokládat, že přízvisko PRO by mu mělo zajistit o něco lepší parametry než má standardní verze. Ovšem v této chvíli tipovat, co a do jaké míry bude vylepšeno, by se rovnalo věštění z křišťálové koule. Ovšem mohlo by jít například o vyšperkování foto výbavy, která je u standardní verze, přiznejme si, prostě taková standardní. S čím bychom ale na jistotu počítat mohli a měli, bude vyšší cena.