Už nám zbývá překonat jen posledních pár dní v roce 2020 a asi budu mluvit všem z duše, když ho označím skoro po všech stránkách jako průšvihový. Nový rok už klepe na dveře a snad si zasloužíme trochu optimismu, že snad bude o fous lépe. K tomu určitě pomohou i nezbytná novoroční předsevzetí, která budou u mnohých asi velmi podobná. Spousta těch naivnějších mezi námi si určitě dá za cíl zbohatnout a my jim k tomu samozřejmě velmi rádi dopomůžeme. Třeba díky některým technologickým vymoženostem z akční nabídky Aliexpressu.

Co třeba taková hledačka zlata, stříbra a drahých kovů ? S tou přece musíte zbohatnout… Tedy alespoň teoreticky. Značka KKMoon nám jednu takovou servíruje v případě modelu MD4030 a to dokonce ve slevové akci přímo z českého skladu. Tato hledačka zvládne najít celou řadu kovů včetně třeba hliníku nebo železa a velikosti pouhé mince. Tyč hledačky si také nastavíte dle potřeb, takže ani nebude ohýbat záda. A samotná cívka je voděodolná, čili se nezalekne ani hledání pokladů v mělkých vodách. Základní balení je jen za 36.39 dolarů, ale pravý hledač raději vezme kompletní za 44.39 dolarů včetně skládacího rýče a sluchátek.

Pokud ale přece jen preferujete jistotu a nestavíte vzdušné zámky, tak si radši do Nového roku pořiďte třeba 3D tiskárnu. Například některý osvědčený model značky Creality, jako Ender-3 nebo Ender-3 Pro. Obě nabídnou přesný tisk s podporou široké škály materiálu tiskových strun, velký displej na ovládání, pokročilé funkce a maximální tiskové rozměry 220x220x250 mm. Jde o DIY (Do It Yourself) balení, takže se majitel vyřádí i při jejich sestavování. A nejde o nic opravdu extra drahého a opět je vše k mání z českého skladu. Ender 3 jen za 167 dolarů a vylepšená Ender-3 Pro za 185 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.