Tak a je po Vánocích. Všechny dárky už jsou rozbaleny, ale to rozhodně neznamená, že bychom si nemohli udělat radost něčím hezkým a praktickým i v příštím roce. A právě proto tu jsou, jako každou neděli, Vychytávky z Číny.

Ti z vás, kteří jste na našich stránkách poprvé vězte, že jde o pravidelnou rubriku se třemi tipy na čínské gadgety. Navíc se je vždy snažíme vybírat ve slevových akcích, abyste mohli ušetřit nějakou tu korunu. A dnešní Vychytávky z Číny se zaměří na ryze praktické záležitosti, kterými jsou ve všech třech případech bezdrátové nabíječky. Zároveň jde i o designově atypické záležitosti, které mají kromě nabíjení i další funkce.

Bezdrátová nabíječka a noční lampa v jednom

Pokud jste od Ježíška dostali telefon, který podporuje bezdrátové nabíjení a v balení tato nabíječka nebyla, máte smůlu. A nebo taky ne a můžete si pořídit nějakou universální nabíječku. A pokud si libujete v netradičním designu, mohla by se vám třeba hodit tato bezdrátová nabíječka, která zároveň funguje jako noční lampička, nebo případně i jako držák na mobil. Podporuje nabíjecí technologii Qualcomm Quick Charge 3. Samozřejmě je důležité i to, že je kompatibilní s několika telefony značek Apple, Samsung a Google. Jejich přesný výčet najdete a na stejném místě si můžete i nabíječku koupit ve slevě za 28,32 dolaru.

Multifunkční nabíječka pro děvčata

Další bezdrátová nabíječka taky svým designem nespadá zrovna mezi klasiku. Ale protože je multifunkční je jasné, že její vzhled prostě klasický ani být nemůže. Kromě bezdrátového nabíjení lze toto zařízení použít také jako lampu a děvčata si při nabíjení telefonu mohou ukrátit dlouhou chvíli líčením. Ano, nabíječka má ve své horní části i zrcadlo. Navíc lampičku a zrcátko lze natáčet pod úhlem 360°, takže jde skutečně o praktickou věc. Nabíječka je kompatibilní s telefony iPhone, Huawei a Samsung. Cena v akci je 23,35 dolaru.

Praktická nabíječka s budíkem

A do třetice dnešních vychytávkových tipů tu máme bezdrátovou nabíječku, která zároveň funguje jako budík nebo digitální hodiny. Její design je jednoduchý. Spodní horizontální část zařízení slouží pro nabíjení telefonu a ve vertikální části je displej s digitálními hodinami. Na obrazovce je zobrazen aktuální čas, teplota a datum. Spodní část má protiskluzovou úpravu. Tato nabíječka je kompatibilní s telefony Apple, Huawei, Samsung a Xiaomi. Její cena je ve slevové akci nastavena na 23,07 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.