Kategorie malých a skladných „kapesních“ dronů je v poslední době velmi populární, protože i jejich výbava začíná pomalu dohánět velké sourozence. A ne každému se přece jen chce tahat s batohem na svého létajícího oblíbence. Přesně takový je i miniaturní skládací dron SG107 4K HD. Ten je nyní navíc v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago za docela zajímavou cenu.

Skládací dron SG107 4K HD je skutečně malý a ve složeném stavu jsou jeho rozměry jen 9,5×12,5×5,5 centimetrů. Výbava tohoto malého létavce je také poměrně na úrovni, protože se může pochlubit třeba 4K HD kamerou. Jeho ovládání je velmi jednoduché a zvládnou jej i děti nebo úplní začátečníci. Mezi funkcemi najdeme možnost úpravy letové rychlosti nebo funkci pro úpravu letové dráhy, která se zobrazí na vašem telefonu.

Poměrně slušná je i kapacita baterie, která dosáhla na 1200 mAh a díky ní by měl dron vydržet ve vzduchu až 15 minut na jedno nabití. Kamerka dronu má rozlišení 4096×3072 pixelů pro pořizování fotek a rozlišení pro nahrávání videa je 2048×1080 pixelů. Úhel záběru je 90 stupňů. V balení kromě dronu samotného je i dálkové ovládání, baterie dronu, náhradní vrtule a také nabíjecí USB kabel. Zkrátka a dobře je tento malý dron hezkou hračkou pro děti a vlastně i pro dospělé. Na e-shopu Cafago jej nyní můžete pořídit jen za 35,10 euro. Bleskový prodej je ale časově omezen.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.