Nákup vánočních dárků na poslední chvíli je výsadou mnoho zástupců mužského pokolení, ale existují přece jen určité limity. Už nám totiž zbývá pouhý den do samotného rozdávání dárků a objednávka z čínského obchodu tak nemá šanci dorazit. Dokonce ani pokud je náhodou dostupná z evropského skladu. To ale neznamená, že si nemůžete s nějakou tou slevou udělat radost, protože pozdní dárek taky dárek. Co třeba taková TWS sluchátka Lenovo QT81 z bleskových prodejů na e-shopu Cafago ?

Sluchátka Lenovo QT81 na první pohled zaujmou slušivým designem, ale rozhodně neurazí ani samotnou výbavou. Moderní a energeticky úsporný Bluetooth 5.1 čip se promítne ve výdrží 40 mAh baterie v každém sluchátku a navíc máte k dispozici i 1200 mAh nabíjecí box. Ten má také výrazně vyvedené LED displeje pro stav baterií. Lenovo se chlubí tak Hi-Fi zvukem a minimální latencí, takže jsou sluchátka vhodná i ke hraní her. Ovládání je dotykové a samozřejmostí jsou i duální vestavěné mikrofony pro hands-free využití.

Ale teď k tomu nejlepšímu, protože Lenovo QT81 jsou momentálně k mání za velmi lákavou cenu. Na výběr navíc máte z černé nebo bílé varianty, takže každému co jeho jest. A zaplatíte jen 13.19 euro, což opravdu za solidní TWS sluchátka není mnoho. Takže proč si neudělat radost vánoční objednávkou ?