Tak. Poslední adventní neděle je tady. Ještě se čtyřikrát vyspíme a přijde Ježíšek. Snad dostanete přesně to, co jste si přáli. Ale kdyby náhodou došlo k nějaké chybce v Ježíškově rozpisu, nemusíte zoufat. Protože jako každou neděli, tak i dnes, v tomto svátečním čase, tu jsou Vychytávky z Číny.

V naší pravidelné rubrice najdete další tři tipy na gadgety, které jsme pro vás vybírali tak, abyste mohli nějakou tu korunu ušetřit. Všechny tři vychytávky jsou nyní ve slevových akcích. Pokud vás některá z nich zaujme a rozhodnete si ji objednat, musíte počítat s tím, že dorazí nejspíš až někdy po Novém roce. Ale i přesto, hurá na ně.

Malý LED projektor pro děti

Tento malý projektor je zjevně designován tak, aby se zalíbil dětem. Je malý, snadno přenosný a měl by se hodit pro ne příliš náročnou domácí zábavu. Což odpovídá tomu, co tvrdí výrobce. Ten jak v rámci vzhledu, tak i v parametrech cílil na ty nejmenší uživatele. Přesto by měl mít ten projektor lepší jas než ostatní projektory z tohoto segmentu. Jas konkrétně dosáhl na 800 lumenů. Podporované formáty jsou .jpg, .jpeg, .gif, .bmp a .png. Malý reproduktor je nabízen v akci se slevou a jeho cena je 66,99 dolaru.

Bezdrátový audio adaptér s kvalitním zvukem

Zajímavá vychytávka pro ty, kteří potřebují bezdrátově přenášet audio z televize, počítače a nebo notebooku do sluchátek a nebo malých repráčků, které nemají vlastní integrovaný Bluetooth adaptér. Tento adaptér má také LCD displej a podporuje Bluetooth 5.0. Dále podporuje Hi-fi kvalitu zvuku a jeho dosah je až 10 metrů. Momentálně se dá pořídit v akci za skutečně dobrou cenu 7,79 dolaru.

Multifunkční držák na telefon

Jsou chvíle, kdy při práci na notebooku potřebujete mít telefon hodně na očích. Prostě jej nestačí mít položený jen někde poblíž na stole a nebo jej držet v ruce. K tomuto účelu by se mohl hodit držák, který snadno připojíte na zadní stranu monitoru notebooku a pomocí magnetických úchytů k němu připnete telefon. Mobil tak budete mít ve stejné úrovni jako displej laptopu. Tahle praktická záležitost se dá nyní koupit v akci za přijatelnou cenu 9,29 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.