Už jsme na našich stránkách měli spoustu čínských produktů se zvláštními jmény, ale chytré hodinky RUNFENGTE se určitě řadí k těm nejexotičtějším. Ale divné jméno by nás nemělo dopředu odradit, protože se za ním může skrývat velmi zajímavý kousek. A to je právě i dnešní případ, protože se jedná o hodinky se solidní výbavou včetně AMOLED displeje, navíc za skvělou cenu. Té samozřejmě napomůže speciální akce na e-shopu Gearbest, která se ale velmi rychle blíží ke konci.

Chytré hodinky RUNFENGTE jsou k mání s klasickým designem připomínajícím Apple Watch, ale na to už jsme si zvykli. Displej s 1.54-palcovou úhlopříčkou sice nemá extra jemné rozlišení a nabídne jen 240 x 240 pixelů, ale stále se jedná o AMOLED panel se všemi výhodami. Hodinky mají i slušnou porci senzorů a funkcí, včetně měření tepu, krevního tlaku nebo okysličení krve. A samozřejmě i sledování sportovních výkonů, spánkových režimů a dalších vymožeností. Vestavěná 200 mAh baterie by měla také chvíli vydržet, k čemuž přispěje i úsporný čipset. Tvůrci se navíc chlubí i voděodolností.

Na Gearbestu jsou hodinky v akci za výrazně sníženou cenu a na výběr máte mezi čtyřmi barevnými variantami. Takže je jen na vás, zda zvolíte klasikou černou, nebo raději půjdete do modré, šedé nebo růžové. Cena je pouhých 28.99 dolarů a měla by platit ještě zhruba dva dny. Takže pokud chcete levné chytré hodinky s AMOLED displejem, tak by se mohlo jednat o solidní koupi. Sice do Vánoc už určitě nepřijdou, ale zase udělají radost velmi brzy po Novém Roce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.