Značka Realme se do toho letos pořádně obula a kromě segmentu chytrých telefonů rozšiřuje své portfolio i v rámci nositelností. A nutno přiznat, že v tomto ohledu je jejich strategie dobrá, protože právě v době pandemie koronaviru jdou nositelnosti skvěle na odbyt. Na začátku roku značka vydala své první hodinky. Ty na začátku uplynulého měsíce následoval model Realme Watch S a 23. prosince/decembra se můžeme těšit na Realme Watch S Pro.

Do oficiálního představení hodinek Realme Watch S Pro sice ještě pár dnů zbývá, ale už nyní jsou některé z jejich hlavních parametrů uvedeny na oficiálních stránkách značky. Co bychom tedy od tohoto chronometru mohli čekat? Rozhodně to bude kruhový AMOLED displej s průměrem 1,39 palce a rozlišením 454×454 pixelů. Obrazovka také podporuje funkci Always on Display. Tělo hodinek je vyrobeno z nerezové oceli. Zatím všechny uvedené parametry znamenají solidní vylepšení oproti standardní verzi Watch S.

Kapacita baterie sice známa není, ale měla by vydržet až 14 provozu. Její nabití na 100% by mělo trvat dvě hodiny. V rámci funkcí bychom mohli počítat s 15 sportovními režimy, GPS, monitoringem tepové frekvence a odolností do 5ATM. I to je svým způsobem jisté vylepšení, hlavně v případě přidání podpory GPS. Očekává se i monitorování okysličení krve a klasická sada funkcí jako je krokoměr nebo monitoring spánku a spálených kalorií. Určitě bude důležité, jak Realme nastaví u těchto hodinek cenu, kterou zatím neznáme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.