Lenost a pohodlí vládnou dnešnímu světu, takže spousta lidí v poslední době od klasických koloběžek a kol přechází na jejich elektrické varianty. Není to asi ze zcela sportovního a zdravotního hlediska ideální, ale na druhou stranu jde opravdu o skvělé zařízení. Mezi levnými elektro-koloběžkami dominují modely od Xiaomi, ale čínské vody skrývají i další velmi zajímavé kusy. Jako je třeba Urban Drift S006, která má některé nezanedbatelné výhody a také velmi dobrou cenu. Navíc je k dostání z německého skladu Gearbestu.

Urban Drift S006 je už na první pohled masivnější verzí současných elektro-koloběžek, což potvrdí i svojí váhou 18 kg. Na druhou stranu je ale velmi bytelná a nabízí nosnost až 120 kg živé váhy. A samozřejmě je také skládací. Dalším výrazným bonusem jsou větší 10″ kola s tlumiči, která v porovnání s klasickými 8″ znamenají pohodlnější jízdu. 350W motor zvládne maximální rychlost 25 km/h a dojezd se pohybuje na jedno nabití kolem 30 km díky 8.8 Ah baterii. Koloběžka má  namontovaná přední/zadní světla a reflektory, dvojitý systém brzd,  stejně jako LED displej mezi řídítky.

Momentálně je koloběžka také součástí bleskových prodejů a cena klesla až na velmi sympatických 399.99 dolarů. Navíc přímo z německého skladu obchodu, takže se nebudete muset zaobírat dalšími doplatky a celními povinnostmi. Na výběr máte z černé, černo-rudé a černo-žluté varianty, takže se koloběžka bude na ulici vyjímat i designově.