Fandové Xiaomi už pomalu začínají nervózně postávat u naditého prasátka s masivním kladivem, protože údajné datum vydání řady Mi 11 se blíží. Sice bude muset být prasátko s největší pravděpodobností pořádně nadité, ale to je v dnešní době bohužel u high-endu standardem. Poslední zprávy samotné datum vydání ukotvily na 29. prosinec, takže máme mezi svátky další termín ke kterému se upnout. A dnes jsme se dočkali i jedné velmi zajímavé zprávy s ohledem na výkonnější variantu Xiaomi Mi 11 Pro a její velikost displeje.

Na internet se totiž dostal jeden údajný náčrtek s rozměry displeje právě Xiaomi Mi 11 Pro. Tedy konkrétně jen s přesnou úhlopříčkou displeje, která by měla mít 171.77 mm. To je v přepočtu (bez započítání rámečků) zhruba 6.76-palce a tak by mohlo opět dojít k nárůstu displeje nejvyšší verze. Letošní Mi 10 Pro 5G mělo o 0.09-palců menší úhlopříčku. Rozdíl samozřejmě není nijak masivní a uvidíme, jak se promítne do celkových rozměrů telefonu. Protože samotná úhlopříčka ještě moc neznamená, stačí si vzpomenout na přechod od silnějších rámečků k full-screen displejům.

OLED displej Xiaomi Mi 11 Pro určitě bude mít ty nejvyšší ambice i vzhledem ke kvalitě a parametrům, protože by údajně měl mít hned QHD+ rozlišení a 120 Hz obnovovací frekvenci. S tím už drtivá většina analytiků počítá v podstatě jako s naprostou jistotou. Dnešní náčrtek toho moc konkrétního neodhalil, protože jde opravdu jen o hrubou kresbu, bez drobnějších designových detailů. Po internetu už kolují i obrázky údajného temperovaného skla pro Mi 11, které by mělo být zakřivené na všech čtyřech stranách. Tak jak se na řadu Xiaomi Mi 11 těšíte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.