Už je to nějaký ten pátek, co jste si na našich stránkách mohli zasoutěžit o pořádně zajímavou cenu. Proto je mi velkým potěšením dnes vyhlásit velkou soutěž, ve které máte možnost získat skvělé hodinky zcela zdarma. Díky spolupráci s českým zastoupením firmy HONOR pro Vás totiž máme exkluzivní model HONOR Watch GS Pro. A soutěžní pravidla jsou velmi jednoduchá, takže se bude moci zúčastnit opravdu každý. Tak vzhůru na to!

Soutěž bude probíhat od okamžiku publikace tohoto článku (takže 14.12. 20:00) a poběží přesně týden. Uzávěrka tak bude přesně ve 20:00 21. prosince letošního roku, tak si dejte pozor abyste vše stihli včas. Výherce náhodně vybereme a oznámíme na našich Facebookových stránkách ještě ten den. Soutěž samotná pak bude probíhat také na Facebooku a vše co musíte udělat, je zanechat komentář se správnou odpovědí na soutěžní otázku pod tímto článkem. Pro jistotu ještě jednou zopakuji, že komentář pod tímto článkem na našem Facebooku a ne na webových stránkách.

Honor Watch GS Pro

A soutěžní otázka je velmi jednoduchá:

Až kolik dnů vydrží baterie Honor Watch GS Pro při obvyklém používání?

  • a) až 5 dní
  • b) až 15 dní
  • c) až 25 dní

Specifikace Honor Watch GS Pro

A co je vlastně tato výhra zač? Honor Watch GS Pro splňují hned 14 typů vojenských testů standardu MIL-STD-810G, takže se o jejich odolnost určitě nemusíte bát. V robustním kovovém těle je zasazen kruhový 1.39-palcový AMOLED displej s rozlišením 454 x 454 pixelů. Velmi dobrý výkon pak zaručí procesor Kirin A1, který se pozitivně podepíše i na výdrži baterie, která dosahuje až 25 dní na jedno nabití. Hodinky mají integrovaný GPS čip a podporují také 100 režimů cvičení a sportu, včetně turistiky a lyžování. Umí také předpovídat změny okolního počasí a včas vás varovat. K dispozici je optický snímač tepové frekvence a snímač SpO2 pro sledování okysličení krve. Nechybí akcelerometr, gyroskop, barometr, kompas a běží na systému LiteOS.