Společnost Meizu nepatří k těm výrobcům, kteří by byli kdovíjak aktivní na trhu s chytrými telefony. A vlastně to podle všeho ani neplánují. Doby, kdy společnost patřila mezi ty nejproduktivnější výrobce jsou už dávno pryč. Možná i proto se chtějí zaměřit na výrobu nositelností, což by jim mohlo vrátit původní lesk a slávu. Na začátku října/októbra jsme se mohli dozvědět, že chystají svoje první vylepšené Meizu Watch a také chtějí představit software Flyme for Watch. To vše by se mělo odehrát v posledním kvartálu letošního roku.

Rok 2020 a jeho poslední kvartál je skoro u konce a o Meizu Watch a ani o Flyme for Watch se zatím nijak zvlášť nemluvilo. Nyní se o nich zmiňuje na čínském Weibo nám již dobře známý tipař Digital Chat Station. Ten tvrdí, že hodinky jsou již v průmyslové výrobě a brzo by se měly začít prodávat. Ale o možných parametrech stále mnoho nevíme.

Tipař prozradil snad jen to, že hodinky by měly mít baterii s kapacitou 420 mAh, kterou bude dodávat čínská společnost Guardian. Kromě hodinek by podle tipaře mohla společnost Meizu uvést také dvoje TWS sluchátka s podporou Active Noise Cancellation (ANC). Ovšem nedodal, zda budou sluchátka představena společně s hodinkami a nebo jindy. Každopádně je třeba říci, že Meizu to už příliš na trhu s chytrými telefony nefunguje a je tedy příznačné, že se začíná orientovat na trh s nositelnostmi, kterému se v letošním podivném roce v rámci prodejnosti daří a dařit by se mělo i v roce příštím. Takže nezbývá než počkat na to, zda výrobce skutečně potvrdí představení hodinek a případně i sluchátek do konce letošního roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.