Stýská se vám po telefonech s monstrózními kapacitami baterie ? Asi nejste sami, protože značka DOOGEE plánuje brzy představit jednoho takového cvalíka. A protože se jedná o experty na odolné telefony, tak bude nové DOOGEE S59 Pro vybaveno i všemi potřebnými certifikacemi. Oficiální mezinárodní představovačka by měla proběhnout už 15. prosince v 11:00 pekingského času a vše bude hezky live vysíláno na YouTube. Takže fandové se už mohou začít těšit.

DOOGEE S59 Pro rozhodně nebude chtít ohromit většinou své hardwarové výbavy. Je to totiž low-end jako vyšitý, protože bude mít 5.71-palcový HD+ displej, procesor Mediatek Helio P22, případně 4 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Stejně tak čtveřice zadních foto-senzorů 16 Mpx + 8 Mpx + 8 Mpx + 1 Mpx asi moc parádu neudělá. Alespoň má telefon  třeba NFC čip, 2W reproduktor nebo již zmíněné odolné certifikace IP68 a IP69K. Hlavním tahákem ale určitě bude pořádná baterie, protože 10.050 mAh už jsme neviděli poměrně dlouho.

Kapacity baterií nám utěšeně rostou v podstatě u všech řad telefonů, ale většinou se stále pohybujeme zhruba kolem 5000 mAh. DOOGEE se rozhodli netroškařit a podobně masivní baterie určitě na jedno nabití vydrží velmi dlouho. Na druhou stranu výbava opravdu není nic extra a upřímně řečeno ani cena, protože je S59 Pro k nalezení v předprodejích na Aliexpressu za 199.99 dolarů. Ale své zájemce si asi telefon najde, i když pravděpodobně nepůjde o žádná velká čísla.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.