Od čínské značky Cubot jsme zvyklí vídat spíše velmi levné telefony, ale už před lety se pokusili expandovat i na pole chytrých nositelností. Tam se jim nevedlo nijak extra zářivě, takže se pokorně vrátili ke svým telefonům. Po pár letech ale firmě evidentně otrnulo, protože čerstvě představili poměrně zajímavé chytré hodinky Cubot C3. V dnešní době je sice na trhu s hodinkami solidní přetlak, ale tenhle kousek nevypadá zle a navíc je hned po vydání k dostání za speciální zlevněnou cenu. A to prodejům neublíží nikdy.

Cubot C3 nabídnou 1.3-palcový kruhový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů a dvojicí tlačítek na boku. V této cenové kategorii také není stále ještě normou plně kovové tělo hodinek, takže další body pro tuto novinku. Řemínek je pak silikonový, ale podle všeho by neměl být problém ho vyměnit. Hodinky mají samozřejmě i moderní sportovně-zdravotní senzory, takže si opět můžete pečlivě měřit tep nebo monitorovat spánkové cykly. Případně sledovat i sportovní výkony s desítkou režimů. Potěší i solidní 260 mAh baterie s výdrží kolem 12 dnů, Bluetooth 5.1 BLE nebo 5ATM odolnost.

V zásadě poměrně standardní levné hodinky, i když se podle mého designově povedly a kovové tělo je prostě lepší. Vše ale bude záhy vypadat lépe, pokud se mrknete na speciální cenu ku příležitosti vydání tohoto modelu. Cubot C3 je totiž k mání v černé nebo šedé jen za 32.99 dolarů a to není vůbec špatná cena. Měla by platit jen pro prvních 3000 jednotek, ale na stránkách firmy je stále k dispozici. Tedy v momentě psaní článku 🙂