Vánoce se blíží opravdu neúprosně a skoro se zdá, že je každý rok těžší a těžší vymýšlet dárky pro rodinu a blízké. V nouzi vás ale v podstatě nikdy nenechají ve štychu čínské obchody, kde lze najít opravdu skoro cokoliv. A dnes pro vás máme dva další tipy na vánoční dárky z nabídky akcí e-shopu Cafago, hezky ze zcela odlišných kategorií. Tak co třeba levnou elektro-koloběžku E9 nebo nástěnné teploměry Xiaomi BT Thermometer 2 ?

Elektro-koloběžka E9 sice nenabízí high-end parametry jako modely od konkurence, ale na druhou stranu by nenáročnému línému jezdci mohla za ty peníze stačit. Nabídne 150W motor s maximální rychlostí kolem 12 km/h a dojezd zhruba kolem 8 km. To sice není mnoho, ale opět, za ty peníze… Skládací design ušetří místo a celá koloběžka váží jen 7.9 kg. Maximální nosnost je 100 kg živé váhy a 8-palcová kolečka by měla být odolná proti propíchnutí. Nabití koloběžky by mělo zabrat zhruba 2.5 hodiny a i s poměrně nízkým dojezdem se koloběžka na cestu do práce nebo školy může hodit. A k mání je z EU skladu navíc jen za 142.99 euro.

Ze zcela jiného soudku je pak nabídka hygrometru a teploměru Xiaomi BT Thermometer 2. Díky jednoduché integraci do systému chytré domácnosti Mijia a podpoře aplikace Mi Home není problém vše spárovat třeba s klimatizaci nebo chytrým topením. Samotný hygrometer je velmi kompaktní, ale nabídne 1.5-palcový LCD displej k zobrazení měření a komunikaci pomocí Bluetooth 4.2 BLE. Navíc na jednu CR2032 baterii vydrží léta. V balení navíc dostanete i nálepku na zeď, kam zařízení jednoduše připevníte. V akci jsou hned čtyři kusy najednou za 14.44 euro, takže máte vystaráno pro celý byt.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.