Řadu RedMagic máme asi všichni spojenou s herními telefony Nubia a mateřskou čínskou firmou ZTE. Ale kromě samotných telefonů se tvůrci v poslední době pustili i do příslušenství pod touto hlavičkou. Na trh tak už zítra zamíří třeba velmi stylová bezdrátová TWS sluchátka RedMagic Cyberpods, která jsou označována také jako „herní“. A vzhledem k existenci oficiálního obchodu RedMagic pro EU tak mají možnost si je jednoduše pořídit i čeští zákazníci. Ideálně pokud jsou zároveň majiteli herních telefonů stejné značky pro extra funkce.

RedMagic Cyberpods jsou bezdrátová TWS sluchátka, vyvedená v typicky černo-rudé kombinaci značky. A herní příslušnost nezapřou ani světelné efekty zářícího rudého loga firmy. Sluchátka nabídnou připojení pomocí čipu PixArt Bluetooth 5.0 a díky 8 mm dynamickým driverům také velmi slušný zvuk. K dispozici jsou také dva speciální režimy, herní a hudební. Hlavním tahákem je ale extrémně nízká latence pouhých 39 ms, ale ta je k mání právě jen ve spojitosti s herním telefonem stejné značky. Výdrž by měla být zhruba 4 hodiny a prodlouží ji samozřejmě i dobíjecí box s USB Type-C připojením.

A jak hluboko musí fanoušci RedMagic sáhnout do kapsy pro pořízení Cyberpods ? Cena je v oficiálním EU obchodě značky nastavena poměrně solidně a sluchátka přijdou jen na 49.90 euro. Naše zemička je samozřejmě v seznamu podporovaných doručení a prodeje by měly vypuknout už zítra 5.prosince. Takže pokud chcete opravdu stylová herní TWS sluchátka s nádechem cyberpunku, tak se na tyhle určitě mrkněte.