Xiaomi se letos s chytrými hodinkami pořádně rozšoupli, i když jejich nejpovedenější modely jako Mi Watch a Mi Watch Color stále nejsou na globálním trhu. V porovnání s konkurencí se jedná o fantastické produkty s poměrem cena/výkon, ale přece jen něco musíte vysázet na dřevo. To se nedá říct o dalším modelu chytrých hodinek z ekosystému Xiaomi – Haylou LS01, které můžete pořídit opravdu jen za hubičku a to i u nás. A my pro vás navíc máme i bleskové prodeje e-shopu Tomtop pro ještě lepší cenu.

Za své peníze dostanete 1,3-palcový LCD dotykový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, obdélníkový design těla hodinek, kvalitní zpracování s lehkou hmotností, voděodolnou certifikaci IP68, silikonový řemínek, baterii s kapacitou 210 mAh a výdrží zhruba 14 dnů, senzor pro monitoring srdečního tepu, sledování spánkových cyklů nebo 9 režimů cvičení, případně podporu inteligentních notifikací. Samozřejmostí je i speciální aplikace Haylou Sport, kde můžete nejen sledovat veškerá nasbíraná sportovní a zdravotní data, ale i měnit vzhled tapety hodinek a spoustu dalšího.

Předvánoční akce na e-shopu Tomtop navíc nabídne příležitost si stříbrnou verzi Haylou LS01 s bílým páskem pořídit za velmi přívětivou cenu. Nabídka je sice kusově omezená, ale stále by ještě mělo být k dispozici poměrně dost kusů. A za 19.54 euro se jedná o výborný nákup, protože tyto chytré hodinky prostě excelují v poměru cena/výkon.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.