V dnešní době je často velmi obtížné přijít na opravdu invenční a překvapující vánoční dárek. Přece jen s ponožkami, papučemi a šálami člověk za pár lety lehce ztratí glanc. Naštěstí čínské internetové obchody nabízejí velmi širokou škálu technologických vymožeností, jejichž užitečnost je samozřejmě také extrémně kolísavá. Ale dá se najít i spousta opravdu zajímavých a neotřelých kusů, navíc obvykle za extrémně nízké ceny. Co třeba takový elektrická masážní strojek na krk v akci na e-shopu Cafago za něco přes tři stovky ?

Jde o zajímavý podkovovitý masážní strojek na krk, který nabídne hned 6 rozdílných masážních režimů se 16 úrovněmi intenzity. Z toho by si už snad tu nejpříjemnější kombinaci mohl vybrat skoro každý. Strojek má ergonomický design a nastavitelná ramena, takže problém by neměl být ani v rozdílných tělesných proporcích majitelů. Vše je také se 144 g váhy poměrně lehké a přenosné. Strojek zvládne i hloubkovou svalovou masáž pomocí nízkofrekvenčních elektrických impulsů a napájet ho budete pomocí trojice AAA baterií.

Že musí být podobný přístroj drahou záležitostí ? Tak to určitě není pravda, protože tenhle je v akci na e-shopu Cafago momentálně jen za 14.13 dolarů, tedy v přepočtu asi 325 korun. To vskutku není mnoho a ulevit našim velmi namáhaným krčním svalům by se líbilo asi každému. Tak teď máte možnost s poměrně malou investicí v akci až do konce roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.