Vánoce se blíží a nákupy proběhnou z velké části určitě po internetu, takže je nejvyšší čas zadat objednávku na čínských obchodech. I tak už často riskujete, že balíček přijde až v Novém roce. Ale super levné ceny zajímavých produktů jsou obvykle pádným argumentem, stejně jako v případě miniaturního skládacího dronu KK8 Mini z akce na e-shopu Cafago. Mohlo by se tak jednat o parádní dárek pro nějakého nadšence, co chce s touto bohulibou kratochvílí začít.

KK8 Mini je miniaturní skládací dron, který nebudete mít problém nosit třeba i v kapse. Navzdory svým titěrným rozměrům je vybaven nadprůměrně a za ty peníze určitě překvapí. Může totiž nabídnout třeba FullHD kamerku s úhlem záběru 120°, 6-osý gyroskop, zhruba 100 m dosahu ovládání a hlavně udávaných krásných 15 minut letového času. Dron zvládne fotit i v reakci na gesta, podporuje vzlet a přistání pomocí jednoho tlačítka a umí i plánovat trasu v mobilní aplikaci. Navíc v balení dostanete i dálkové ovládání s malými joysticky a úchytem na telefon. Slušné na podobného „prcka“, že ?

Nejedná se navíc o žádnou drahou kratochvíli, protože je dron momentálně v nabídce bleskových prodejů e-shopu Cafago jen za 26.59 euro. Nebo je k dostání i levnější verze jen s HD kamerkou, případně úplně bez kamerky. V ceně dostanete i nějaké to extra příslušenství jako náhradní vrtulky nebo ochranné oblouky a o dálkovém ovládání již byla řeč. Takže pokud si chcete pořídit malý slušně vybavený skládací dron do kapsy, pak tenhle kousek není špatnou volbou.