Vánoce se blíží a nákupy proběhnou z velké části určitě po internetu, takže je nejvyšší čas zadat objednávku na čínských obchodech. I tak už často riskujete, že balíček přijde až v Novém roce. Ale super levné ceny zajímavých produktů jsou obvykle pádným argumentem, stejně jako v případě miniaturního skládacího dronu KK8 Mini z akce na e-shopu Cafago. Mohlo by se tak jednat o parádní dárek pro nějakého nadšence, co chce s touto bohulibou kratochvílí začít.

KK8 Mini je miniaturní skládací dron, který nebudete mít problém nosit třeba i v kapse. Navzdory svým titěrným rozměrům je vybaven nadprůměrně a za ty peníze určitě překvapí. Může totiž nabídnout třeba FullHD kamerku s úhlem záběru 120°, 6-osý gyroskop, zhruba 100 m dosahu ovládání a hlavně udávaných krásných 15 minut letového času. Dron zvládne fotit i v reakci na gesta, podporuje vzlet a přistání pomocí jednoho tlačítka a umí i plánovat trasu v mobilní aplikaci. Navíc v balení dostanete i dálkové ovládání s malými joysticky a úchytem na telefon. Slušné na podobného „prcka“, že ?

Nejedná se navíc o žádnou drahou kratochvíli, protože je dron momentálně v nabídce bleskových prodejů e-shopu Cafago jen za 26.59 euro. Nebo je k dostání i levnější verze jen s HD kamerkou, případně úplně bez kamerky. V ceně dostanete i nějaké to extra příslušenství jako náhradní vrtulky nebo ochranné oblouky a o dálkovém ovládání již byla řeč. Takže pokud si chcete pořídit malý slušně vybavený skládací dron do kapsy, pak tenhle kousek není špatnou volbou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.