Společnost Huami asi není třeba nijak zvlášť představovat, a to obzvlášť letos, kdy jdou velmi dobře na odbyt chytré hodinky a další nositelnosti. Jejich hodinky jsou populární a zejména řada Amazfit se těší stálému zájmu potenciálních kupců a spokojených uživatelů. A železo je třeba kout dokud je žhavé. Proto po hodinkách Amazfit Pop vydaných v uplynulém měsíci tu zítra budeme mít Amazfit Pop Pro.

Samozřejmě pokud se budeme bavit o chystaných hodinkách Amazfit Pop Pro, je jasné, že označení Pro dává tušit vylepšení. Některá z nich už jsou známá a jde například o podporu NFC pro bezkontaktní platby, několik sportovních režimů a zdravotních funkcí. Tato sada se totiž u prémiovějších hodinek stává pomalu nezbytností. Ovšem Huami vydala nový upoutávkový plakátek, který speciálně upozorňuje na podporu GPS a 24 hodinový monitoring tepové frekvence.

Obě funkce nejsou ničím neobvyklým, ale výrobce tvrdí, že v případě Amazfit Pop Pro půjde o vylepšené funkce, speciálně GPS by měla být vysoce přesná. Dodejme, že hodinky budou mít i senzor SpO2 pro sledování okysličení krve a očekává se i baterie s dlouhou výdrží na jedno nabití. Mělo by jít až o devět dní běžného provozu. Těsně před představením se začíná mluvit i o ceně, která bude pochopitelně vyšší než u standardní verze hodinek. Ty se prodávají za zhruba 54 dolary. Přesnou cenu a podrobnější informace o parametrech budeme znát už zítra.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.