Když už je většina národa zavřená doma v současné koronavirové situaci, tak můžeme čas určitě vyplnit i něčím kreativnějším. A tím nemyslím přehnaným vařením a tloustnutím, jak činí moje maličkost. K bohulibým zálibám patří i spousta těch technickým a určitě k nim můžeme počítat i 3D tisk. Výroba vlastních dekorací, doplňků do bytu nebo třeba komponent pro deskové hry prostě má něco do sebe. A 3D tiskárny značky Creality si už stihly i u našich zákazníků vybudovat velmi dobré jméno. My pak pro vás dnes máme jejich pořádnou nálož v akcích z Aliexpressu.

Začněme jednou z těch levnějších z jejich nabídky, v podobě Creality Ender-3/Pro. Tato inovovaná verze klasického modelu se může pochlubit mnohem tišším provozem, mosaznou tryskou, novým systémem utahovaní a vyvažování desky nebo integrovaným úložištěm na nářadí. A kromě toho samozřejmě i barevným displejem, maximálními tiskovými rozměry 220x220x250 mm a pokročilými funkcemi. Jako DIY kit si ji pak samozřejmě i sami sestavíte. Aktuálně je navíc k dispozic z českého skladu a cena je jen 155,92 dolarů s dopravou zdarma.

3D tiskárny Creality

Pokud však patříte mezi ty náročnější, pak určitě pošilháváte po lehce pokročilejších modelech. Mezi ty patří určitě Creality Ender 3D CR-6 Upgraded. Ta nabídne dvě tiskové osy, větší tiskové rozměry, magnetickou příchytnou desku, barevný displej a spoustu dalšího. Cena je i zde poměrně lidová, abychom byli přesní, jedná se o 327 dolarů. A opět musíme zmínit odesílání z českého skladu a dopravu zdarma.