Realme si letos vysloužila ocenění za nejrychleji rostoucí značku. Nelze jim upřít, že jejich start byl raketový a během krátké doby své existence dokázali portfolio rozšířit o nositelnosti, IoT produkty a také produkty, které nejsou u výrobců telefonů příliš obvyklé. Realme se chce stát lifestylovou značkou a proto začínají prodávat také svůj vlastní sonický zubní kartáček Realme N1.

Kartáček byl představen v říjnu/októbri Indii v barvě modré a bílé, ale nyní jde do prodeje pouze jeho modrá varianta. Informaci o zahájení prodejů kartáčku Realme N1 najdeme na oficiálním twitterovém účtu značky s tím, že cena je nastavena na 799 indických rupií, což je v přepočtu zhruba 11 dolarů. Zakoupit jej lze v oficiální e-shopu Realme India.

Hlavice tohoto elektrického zubního kartáčku je opatřena antibakteriálními štětinami DuPont. Štětiny jsou modré a ve chvíli, kdy jejich barva vybledne, je potřeba hlavici vyměnit za novou. Kartáček funguje ve třech režimech. Jde o režim pro citlivé zuby a dásně, běžný režim pro denní použití a režim pro leštění zubů. Najdeme zde i funkci paměti pro poslední použitý režim. Dále je tu i notifikační funkce, která po 30 sekundách čištění upozorní na to, abyste se pustili do čištění další části chrupu.

Kartáček pohání vysokofrekvenční sonický motor s 20000 vibracemi za minutu. Baterie má kapacitu 800 mAh a měla by vydržet na jedno nabití v běžném provozu až 130 dní. Kartáček je osazen USB-C portem pro pohodlné nabíjení a je chráněn proti přepětí. Snad jedinou špatnou zprávou je skutečnost, že v prodeji na e-shopu Realme stále ještě nejsou náhradní vyměnitelné hlavice. Lze je prý zakoupit v autorizovaných servisních centrech. Pro našince je to ale poměrně nepohodlné, protože všechny servisy jsou v Indii.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.