Svátky vánoční se pomalu blíží, ale i ti největší optimisté už asi nad představou nákupu v kamenných obchodech zlomili hůl. Je totiž skoro jisté, že největší část pořizování dárků budeme provozovat čistě online. Tedy ne, že bychom tak v minulosti stejně nečinili… Každopádně určitě přijdou k dobru čínské obchody a už je pomalu nejvyšší čas využít některou z jejich slevových akcí. Dnes třeba máme něco pro příznivce kompaktních dronů s modelem LS-MIN v akci na e-shopu Cafago.

Jedná se o další model z rodiny velmi kompaktních skládacích létavců, který složením křídel směstnáte do rozměrů 8 x 6.5 x 3 cm. Vejde se tak bez přehánění do dlaně. Navzdory malým rozměrům má ale solidní vybavení zahrnující třeba FullHD kamerku na gimbalu, nebo dokonce za drobný příplatek i 4K kousek. Ve vzduchu navíc vydrží na jedno nabití baterie až zhruba 13 minut a zvládne i spoustu pokročilých funkcí. Jako třeba automatické udržení hladiny letu, start a přistání pomocí jediného tlačítka, podporu ovládání gesty nebo plánování trasy lety v telefonní aplikaci.

Balení je navíc velmi bohaté a kromě dronu samotného dostanete i dálkové ovládání, celou řadu náhradních dílů nebo přenosný obal. A na e-shopu Cafago je teď dron LS-MIN v bleskových prodejích za velmi lákavou cenu. Z čínského skladu obchodu je totiž k mání jen za 26.34 euro. Mohlo by tak velmi jednoduše jít o velmi zajímavý vánoční dárek, co vy na to ?