I když už se nám snad rýsuje pozvolné uvolňování těch nejhorších koronavirových restrikcí, tak z kocourkovské situace stále ještě nejsme zcela venku. Ale třeba už virus přestane útočit v restauracích, školách nebo ulicích po deváté či jedenácté večerní. Každopádně tu s námi ještě nějakou tu chvíli pobyde a určitě tak není na škodu se vybavit i nějakými těmi technologickými gadgety. Mezi ty patří i dnešní akční kombo nabídka z e-shopu Cafago a dvojice zdravotních měřičů určitě ledaskoho potěší.

Jako první přijde na řadu bezdotykový infračervený teploměr ve velmi kompaktní podobě. Teplotu změří jen za jedinou vteřinu a kromě osob zvládne i objekty. Vše se zobrazí na LCD displeji hned ve třech barvách a můžete si posledních 32 výsledků pěkně i uložit do paměti. To vše s jednoduchých ovládáním a dlouhou výdrží na dvě AAA baterie. Hodit se ale může i pulzní oxymetr, který vám jednoduše změří třeba okysličení SPO2 nebo srdeční tep. Stačí jen vložit prst a počkat na výsledek na malém LED displeji tohoto zařízení.

Oba kousky jsou v kombo nabídce hezky pohromadě a v bleskových prodejích na e-shopu Cafago přijdou jen na 11.04 euro. To vše s doručením zdarma a díky nízké ceně se vyhnete i dalším otravným doplatkům. Takže pokud chcete kompletní balíček zdravotních měřičů, tak se tahle nabídka může hodit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.