Tak už nám v zahraničí v plné parádě odstartovaly slevové akce spojené s Black Friday a k nalezení jsou opravdu zajímavé nabídky. Ne jako většina podobných taškařic u nás pořádaných ve stylu „nechci slevu zadarmo“. A pokud třeba patříte mezi fanoušky 3D tisku, tak se vám určitě budou zamlouvat zlevněné modely 3D tiskáren značky Anycubic. Ta patří mezi experty v oboru a s jejich výrobky v podstatě nikdy nesáhnete vedle. A co si od nich můžete třeba pořídit ?

A jejich slevová nabídka bude velmi solidní napříč celým portfoliem. Dojde tak na pryskyřicové 3D tiskárny, jako je třeba Anycubic Photon Mono, určený pro začátečníky a méně náročné uživatele. Ti náročnější pak pravděpodobně sáhnou k pokročilejším modelům, mezi které určitě patří Anycubic Photon Mono SE. Ten je nejrychlejší 3D tiskárnou v celé řadě, protože zvládne až 80 mm/h. Podporuje také třeba Wi-Fi dálkové ovládání a má dvojitý uhlíkový filtr eliminující zápach pryskyřice. Takže výběr bude slušný.

A dostane se samozřejmě i na uživatele, co si s pryskyřicí moc netykají. Značka totiž má i širokou škálu 3D tiskáren využívající tiskové struny. Třeba všechny modely řady Mega, mezi kterými se ale vyjímá Mega Pro. To je totiž multifunkční kousek, který zároveň umí třeba i laserové gravírování. A pokud toužíte po větší tiskové ploše, pak se vám určitě bude zamlouvat masivní Anycubic Chiron. Na konkrétní slevy se můžete mrknout hezky přehledně v tabulce níže.

Produkt Standardní cena Promo cena Celková sleva
Anycubic Photon Mono $269 $246 $23 sleva
Anycubic Photon Mono SE $389 $329 $60 sleva
Mega S $239 $199 $40 sleva
  Mega X $399 $329 $70 sleva
  Mega Pro $329 $299 $30 sleva
Chiron $429 $369 $60 sleva

 

Tyto slevy na 3D tiskárny Anycubic poběží až do 28. listopadu, takže máte na rozhodnutí ještě pár dnů. Ale určitě bych dlouho neváhal, protože by se třeba některé kusy mohly rychle vyprodat. A se slevami sahajícími až do výše 60 dolarů by to byla určitě škoda.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.