Pravidelní čtenáři našich stránek a fanoušci značky Redmi vědí, že na 26. listopadu/novembra je v Číně naplánovaná představovačka telefonů řady Redmi Note 9. A podle všeho půjde o velkou akci. Šéf Redmi, Lu Weibing se nechal slyšet, že akce bude pojatá jako velká talk show a představeno bude víc produktů. Nu a protože na začátku tohoto měsíce Weibing tvrdil, že připravují chytré hodinky Redmi Watch, je více než pravděpodobné, že budou představeny právě na této akci.

To, že by společně s telefony Redmi Note 9 mohly být uvedeny i první chytré hodinky Redmi Watch naznačuje i Weibo upoutávka na prezentační akci. Hodinky za sebou mají všechny potřebné certifikace, takže jejich uvolnění pro čínský trh nic nebrání. A nemusely by chybět ani na globálním trhu, i když zde by se měly prodávat jako Xiaomi Mi Watch Lite.

Parametry Redmi Watch zatím můžeme dedukovat jen z toho, co na síť nahodili tipaři a nebo ukázaly certifikační výpisy. Displej by měl být barevný, obdélníkový s úhlopříčkou 1,4 palce a s funkcí automatického jasu. Neměla by chybět ani odolnost do 5ATM a hromada sportovních režimů, včetně průběžného monitoringu tepové frekvence. Baterie by měla mít kapacitu 230 mAh s podporu 5 W nabíjení. Dokonce by zde měla být i integrovaná GPS a Bluetooth 5.1. Ovšem jak na tom budou hodinky s cenou zatím nikdo netuší.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.