I dnes se podíváme co je nového u Xiaomi a jaké by mohly být další parametry chystaných telefonů řady Mi 11. Jejich představení se blíží, takže i tipaři jedou na plné obrátky a s železnou pravidelností nám servírují nové informace. Dnes se podíváme na model Xiaomi Mi 11 a na Twitter, kde se objevily čerstvé zvěsti. Zkusme si ale shrnout, co zatím o Mi 11 a Mi 11 Pro víme.

Proslýchá se, že Pro verze bude mít displej s rozlišením 2K nebo dokonce 2K+. Ví se i to, že jak Xiaomi Mi 11 tak Mi 11 Pro budou mít obrazovky s obnovovací frekvencí 120 Hz. A před dvěma dny se k nám dostaly zprávy o parametrech hlavního fotoaparátu Mi 11 Pro. Dnes si proto proklepneme parametry hlavní kamery standardního modelu a přidáme i něco navíc. Na svém twitterovém účtu tyto zvěsti sdílí Mishaal Rahman, šéfredaktor XDA Developers.

Rahman tvrdí, že po rozkopání MIUI beta kódu našel zařízení s označením Venus a jde o telefon Mi 11. Z kódu lze dále zjistit, že telefon bude osazen procesorem Snapdragon 875. Zjistil také, že přístroj bude mít zakřivený displej a jeho hlavní fotoaparát bude trojitý s primárním 108 MPix senzorem. Kamera by měla podporovat 30× zoom a širokoúhlý objektiv, který bude zároveň sloužit i pro makro focení. V samotném závěru se ještě na chvíli vrátíme na začátek článku a k termínu představení řady Mi 11. Stále se totiž spekuluje o tom, že řada Xiaomi Mi 11 by mohla být představena už příští měsíc na technologické konferenci společnosti Qualcomm. Tam bude uveden procesor Snapdragon 875 a podobně jako loni se i letos očekává, že na této akci Xiaomi ohlásí své nové vlajkové telefony. Není to však oficiálně potvrzeno.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.